5
 
شهید نجف مفید
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1395 ساعت 16:43:24 | تعداد بازدید: 3358
صمد کامجو: قدبلند و رشیدبود. پست اصلیش در تیم فوتبال لار، تیم آریا وابوذر، دروازبانی بود. علاوه بر اینکه در میدان رزم شجاعت ودلیری خاصی داشت که این شاخصه در میدان بازی نیز نمود پیدا می کرد.
-
 

-
از این ها مهمتر اخلاص و جوانمردی اش  در هردو میدان زبانزد عام وخاص شده بود. ساده می زیست با مردم و ورزشکاران و رزمندگان صمیمانه سخن می گفت. در هر دو میدان کم حرف و پر عمل ظاهر می شد. یکی از بنیانگذاران تیم آریا در محله کهویه بود. علاقه او به اسم ابوذر باعث گردیدبعدازانقلاب نام تیم آریا، نام یکی از فرزندانش، و کفه(زمین فوتبال) گال چدو را به همین نام تغییر دهد.
سردار شهید نجف علی مفید سنگربانی در میدان بازی وسرداری در میدان جنگ بود که به اسلام، امام، کشور و لارستان عشق می ورزید. اوایل جنگ تحمیلی در سال 1359 ه- ش با تلاش وکوشش اولین تیم لیگ دسته اول کشور را جهت یک بازی دوستانه به لار دعوت نمود.( در آن زمان لیگ برتر راه اندازی نشده بود)
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یکی از بهترین تیم های لیگ جام تخت جمشید آن زمان بود که با تیم منتخب لار در قالب تیم ابوذر در ورزشگاه تختی شهر قدیم مسابقه دادند. مسابقه با قضاوت خلیل مختاریان وکمک داوران، قدرت الله پلمی وسید صمد صحبتی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
عکس کناری مربوط به همان بازی در سال 1359 می باشد. اسامی بازیکنان: ایستاده از راست:
شهید نجف مفید– مهدی تبر زه– عزیز قنادی– مسعود تمدن– حسین خدامی– رضا افتخار – رسول کوه پیما– ماشالله شکوری – بهرام الوار
نشسته: صادق مفید– صمد کامجو– اسماعیل نجفی– محمد حسن دانشیار– نعمت الله دانشیار– عیدی عباسی. غلامعباس دانشیار  دیگر عضو تیم در عکس غایب می باشد.

کد مطلب: 10043
 
کد امنیتی:   
 [5 نظر]

adagaafarau
Iran, Islamic Republic of
21 اسفند 1397   ساعت: 05:47:31
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
 
aadutolaxe
Iran, Islamic Republic of
21 اسفند 1397   ساعت: 05:36:07
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
 
epviaqidizi
Iran, Islamic Republic of
21 اسفند 1397   ساعت: 05:01:29
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxil Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
 
efagagousa
Iran, Islamic Republic of
21 اسفند 1397   ساعت: 04:13:54
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
 
ovinoleajev
Iran, Islamic Republic of
21 اسفند 1397   ساعت: 03:31:31
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/